Про роботу мобільного соціального офісу УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 27.06.2019 08:23

26 червня мобільний соціальний офіс управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації здійснив виїзд до Новолуганської  сільської ради.

Під час прийому спеціалістами управління праці надавались консультації з питань, що стосуються порядку призначення житлової субсидії, призначення та виплати всіх видів державної соціальної допомоги. Спеціалістами відділу прийому громадян було прийнято 4 заяви від жителів  с. Новолуганське для призначення житлової субсидії.

Державним соціальним інспектором управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації проведено 12 обстежень  матеріально-побутових умов сімей внутрішньо переміщених осіб за їх фактичним місцем проживанням і складені відповідні акти.