Голова Бахмутської райдержадміністрації зустрівся з жителями с. Кодема

Дата: 18.01.2019 08:07

Голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков щотижня проводить виїзні прийоми в населених пунктах, наближених до лінії зіткнення, адже саме там люди найбільш потребують уваги та допомоги. З метою вивчення ситуації, що склалась у Кодемській сільській раді, 17 січня Дмитро Олександрович відвідав с. Кодема, провів зустріч з керівництвом місцевої ради та громадськістю. В ході спілкування визначились основні проблемні питання: необхідний капітальний ремонт доріг, покращення транспортного сполучення з м. Бахмут, в селі немає питної води (її треба підвозити), також люди скаржились на відсутність мобільного зв’язку. Але одне з болючих питань – це розмінування земельних ділянок. Дмитро Олександрович, вислухавши кожного, запевнив, що жодне звернення не залишиться без уваги: проблемні питання будуть вивчені, в межах повноважень райдержадміністрація всебічно сприятиме у пошуку шляхів їх розв’язання.