Донецька область

Нараховані пільги за березень 2021 року

Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації проведена робота щодо своєчасного нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг та твердого палива і скрапленого газу у березні поточного року 1477 пільговикам Бахмутського району на загальну суму 1 795 076,85 грн.

13:06 26.03.2021

До відома мешканців Бахмутського району!

Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією "Громадський рух "Соціальна єдність" реалізується пілотний проєкт "Почуй мене", спрямований на полегшення комунікації людей з вадами слуху та представників органів державної влади.

17:25 24.03.2021

Мешканцям Бахмутського району призначені різні види державної соціальної допомоги та житлової субсидії

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

09:57 24.03.2021