Пліч-о-пліч: Торецька та Ружинська громади згуртовані заради здоров’я та майбутнього
У рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч»: згуртовані громади» Торецька громада продовжує знайомство, дружбу та співпрацю з Ружинською громадою.
Представники Торецької громади відвідали Ружинську громаду. Це була насичена й надзвичайно важлива зустріч.
Побували у «Ветеранському просторі», обговорили, як краще комунікувати з ветеранами та які формати підтримки працюють насправді.
Поділилися досвідом підтримки людей у складних життєвих обставинах у Центрі життєстійкості.
Відвідали медзаклад первинного і вторинного рівнів: поспілкувалися з керівництвом, обмінялися ідеями та рішеннями у сфері медичних послуг.
Під час зустрічі обговорили:
подальші кроки співпраці з НСЗУ;
координацію медичної евакуації;
обмін досвідом щодо надання паліативної допомоги;
спільну роботу з Центром ветеранської політики тощо.
Також у рамках візиту представники Торецької та Ружинської громад завітали до місця компактного проживання переселенців з Торецької громади у Ружинській громаді. Поспілкувалися з людьми, ознайомилися з умовами проживання та долучилися до вже традиційної ініціативи КУ «Центр надання соціальних послуг» — заходу «День краси».
Під час події переселенці отримали базові послуги догляду: безоплатну стрижку від соціального перукаря, а ще — відчули турботу, підтримку та доброту тих, хто поруч.
Напередодні Великодня Педагоги Торецької громади поділилися з дітьми Ружинщини великодніми традиціями та провели творчу майстерню – майстер-клас зі створення великоднього дерева-оберега.
Разом з малечею торецькі педагоги виготовили великодні дерева, прикрашені писанками та різнокольоровими атласними стрічками — символами добра, життя і весняного оновлення.
Одне з дерев залишилося в Ружинській громаді як пам’ять про спільну творчість, інше — поїхало до дітей Торецької громади, які зараз мешкають у Київській області.
За матеріалами Торецької міської військової адміністрації