Відбулося засідання обласного Координаційного центру підтримки цивільного населення
25 березня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян узяв участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій облдержадміністрації, обласній військовій адміністрації, що відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Шевченка.
Серед важливих питань, які обговорили на засіданні, – виконання регіонального плану заходів з реалізації на території Донецької області Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні за 2024 рік та плани на 2025 рік. Також йшлося про окремі питання, пов’язані з оформленням документів під час дії воєнного стану.
На теперішній час 5 територіальних підрозділів ГУ ДМС у Донецькій області здійснюють повноваження на території області, а саме: Добропільський, Краматорський, Олександрівський, Покровський та Слов’янський відділи.
Територіальними підрозділами ГУ ДМС у Донецькій області забезпечено надання таких адміністративних послуг населенню:
послуги для громадян: з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-карти, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку;
послуги з набуття громадянства, прийняття до громадянства, перевірки належності до громадянства України;
послуги для іноземців та осіб без громадянства: прийом заяв щодо продовження строку перебування та тимчасового проживання іноземців та осіб без громадянства, надання дозволу на імміграцію та визнання особою без громадянства.
На засіданні представники громадських організацій БФ «Слов’янське серце», Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Громадської спілки «Асоціація Гуманітарний центр «Все буде добре» розповіли про діяльність та проєкти підтримки вразливих категорій населення, серед яких проєкти «Сучасна жінка – нові горизонти. Кроки у майбутнє», «Сила жінок: Проєкт жіночого активізму для покращення доступу до правосуддя», «Час зупинити туберкульоз», надання грошової допомоги, мінна небезпека, догляд вдома, надання першої допомоги, мобільні бригади, загони швидкого реагування тощо.
За результатами проведення засідання напрацьовані спільні рішення та надані відповідні доручення щодо покращення поточної ситуації за вищезазначеними напрямками роботи.