НАША МОВА – СИМВОЛ НАШОГО ЄДНАННЯ, НЕЗЛАМНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 25.10.2024 15:06

Сьогодні українці долучились до спільного написання Радіодиктанту національної єдності незалежно від свого місця перебування: в Україні та за кордоном, у великих містах, невеличких містечках і селах.

Держслужбовці Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації, які нині проживають у різних куточках України, працівники центрів підтримки населення «Бахмутський район єднає» в Києві, Дніпрі, Вінниці та Кривому Розі також взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності-24.

Сьогодні ми маємо можливість не тільки перевірити свій рівень знання української мови, але й в котрий раз, об’єднавшись, засвідчити повагу до нашої чарівної, калинової, солов’їної мови та всьому світові показати нашу національну єдність.

Наша мова – наш безцінний дар – стала мовою нашого єднання, незламності та свободи!

СЛАВА УКРАЇНІ!