ОДЕННА РОЗУМНА ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ МОЖЕ СУТТЄВО СКОРОТИТИ НАВАНТЕЖЕННЯ НА ЕНЕРГОСИСТЕМУ КРАЇНИ

Дата: 22.10.2024 17:38

Щоденна розумна економія електроенергії може суттєво скоротити навантаження на енергосистему країни.

Частка побутового споживання в загальному енергобалансі нашої держави становить 30-35 %.

За умов економії можна скоротити споживання кожного домогосподарства до 30%. Це – суттєве зниження щомісячних витрат на світло. А також – свідома допомога енергосистемі України.

Для цього:

обираючи побутові прилади, враховуйте клас енергоефективності;

ознайомлюйтесь з інструкцією до використання електроприладів;

використовуйте наявні економні режими споживання.

Також пропонуємо ознайомитись із рейтингом потужності побутової техніки в активному режимі.

Що означає потужність, наприклад, 1000 Вт? Якщо цей прилад буде безперервно працювати 1 годину на повну потужність, то за цей час він використає 1 КВт електроенергії.

Закликаємо кожного розумно підходити до споживання електроенергії у побуті. Кожен вчасно вимкнений прилад, кожен обраний енергоефективний режим сприяє стабільній роботі енергосистеми України.

За інформацією Міністерства енергетики України