УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР «ПОДАННЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ ТА ЗНИЩЕНЕ НЕРУХОМЕ МАЙНО ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ»

Дата: 14.10.2024 17:04

17 жовтня 2024 року відбудеться вебінар «Подання повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок збройної агресії РФ проти України»

Час: з 10:00 до 11:00

Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо:

порядку і умов подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією РФ проти України;

основних практичних проблем та шляхів їх вирішення.

На ваші питання відповідатимуть представники Міністерства розвитку громад та територій України та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Зареєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/4ezrsyG

Перед початком заходу на вашу електронну адресу буде надіслано детальну програму та посилання для підключення через Zoom.