СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 06.10.2024 10:45

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони, встановлений Указом Президента України № 417/2020 від 30.09.2020.

Це свято покликане зміцнювати військові традиції та підкреслює важливу роль Сил територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та збереженні територіальної цілісності України.

Шановні військовослужбовці територіальної оборони!

Вітаємо вас із Днем територіальної оборони!

Особливо у воєнний час територіальна оборона, як складова військової організації нашої держави, має важливе значення у спротиві російській збройній агресії, охороні порядку та законності в тилу, забезпеченні повноцінного функціонування місцевих органів влади та самоврядування, боротьбі з диверсійними групами.

Дякуємо кожному, хто вступив до лав територіальної оборони та захищає рідну землю, відстоює суверенітет і територіальну цілісність України.

Своїми ратними подвигами ви виборюєте мирне життя для нинішніх і майбутніх поколінь.

Нехай кожен світанок дарує вам упевненість у світлому і переможному прийдешньому дні!

МИРУ!ДОБРА! ЩАСТЯ!

РАЗОМ МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація