ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ НА СЕРІЮ ОНЛАЙН-ЗАХОДІВ «ГРАНТИ – ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ»

Дата: 06.09.2024 15:18

Маєш ідею для власного бізнесу? Ми допоможемо її реалізувати! Приєднуйся до наших вебінарів і дізнайся, як отримати грант на розвиток своєї справи.

Донецька обласна служба зайнятості запрошує на серію онлайн-заходів, де ви зможете:

дізнатися про актуальні грантові програми;

отримати консультації щодо складання бізнес-плану;

познайомитися з досвідом успішних підприємців;

розширити свої знання про бізнес.

Все це – абсолютно безкоштовно!

Вас чекають наступні зустрічі:

20 вересня (час уточнюється) Тренінг зі створення бізнес-плану за участю ГО Крим SOS.

23 вересня о 14:30 «Програми підтримки для вашого бізнесу. Кредитування бізнесу».

30 вересня о 14:30 «Грант на власну справу. Особливості складання бізнес-плану».

Важливо: заходи проводяться у дистанційному форматі, тому вам знадобиться комп'ютер або смартфон і доступ до інтернету.

Щоб зареєструватися, зверніться до кар’єрного радника центру зайнятості, контакти т: https://t1p.de/2u2np

Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.

За інформацією Донецької обласної служби зайнятості