ЗАПРОШУЄМО НА ОНЛАЙН-ФОРУМ «СПІЛЬНІ КРОКИ ДО УСПІХУ»

Дата: 26.07.2024 14:47

ГО «Точка доступу» запрошує бажаючих долучитися до  онлайн-форуму «Спільні кроки до успіху».

У рамках заходу організатори планують детально розглянути питання законодавства щодо відновлення. До дискусії запрошено представників Донецької обласної державної адміністрації, провідних експертів, які вже готові поділитися своїм досвідом та знаннями.

Особливо цінним буде обмін досвідом між громадами. Це унікальна можливість почути реальні історії успіху, побачити конкретні результати та відчути неймовірну атмосферу співпраці та діалогу.

Чому варто приєднатися?

У рамках проєкту «Голос громади: ініціатива для підвищення громадської участі у процесах відновлення», підтриманого ІСАР Єднання, організатори прагнуть створити платформу для обговорення прогресу, розв'язання актуальних питань та планування подальших кроків.

На вас чекає:

огляд законодавства щодо відновлення;

спілкування з представниками Донецької облдержадміністрації, експертами та іншими громадами;

історії успіху та конкретні результати від учасників;

обговорення подальших кроків та обмін досвідом.

Не пропустіть можливість долучитися до спільноти, яка прагне змін та розвитку! Реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/NjE4bcFeo1caZbEZ7 і ставайте частиною важливого процесу відновлення та розвитку наших громад.

Формат: Онлайн

Дата: 29 липня