СПЕЦІАЛІСТИ УСЗН БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ КООРДИНАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ВІДПОВІДІ НА ВИПАДКИ ГЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 25.07.2024 14:57

25 липня спеціалісти управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації взяли участь у засіданні робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на випадки гендерно зумовленого насильства у Донецькій області, яке було організовано управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації у співпраці з Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні та проходило у м. Дніпро.

У заході також взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації,  ГУНП в Донецькій області,  благодійних і  громадських організацій, а також представники  структурних підрозділів, відповідальних за формування та реалізацію регіональної політики запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству на районному та місцевих рівнях, фахівці муніципальних спеціалізованих служб для постраждалих від насильства.

Під час заходу обговорювалися наступні питання: оновлення від представників органів державної влади регіону, 5W звітність та статус імплементації плану гуманітарного реагування 2024 року партнерами робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство в Донецькій області, оновлення від партнерів щодо їх поточних і запланованих заходів із запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству, консультації з партнерами в рамках розробки плану гуманітарних потреб та реагування на 2025 рік та інші питання.