НА ЗАСІДАННІ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ РАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ВІД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗГЛЯНУЛИ НИЗКУ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ

Дата: 25.07.2024 13:45

25 липня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Роман Большаков разом з начальниками військових адміністрацій населених пунктів Бахмутського району взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Донецької області, яке проводив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

На засіданні розглянули низку нагальних питань: підготовка до опалювального сезону 2024-2025 років, забезпечення населення області скрапленим газом, вугіллям і деревиною, водопостачання Донеччини, виконання місцевих бюджетів на 2024 рік і планування на 2025 рік.

Також обговорили питання протидії безпековим загрозам, відновлення інфраструктури, роботи закладів освіти в умовах воєнного часу та підтримки сільського господарства.

За підсумками обговорення питань порядку денного військовим адміністраціям надані відповідні доручення.