У ВІННИЦІ НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗ'ЯСНИЛИ ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПРОЖИВАННЯ ВПО
20 грудня в Консультативно-координаційному центрі підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця відбувся юридичний семінар «Зміни до Порядку виплати допомоги на проживання ВПО. Питання – Відповіді».
Регіональний юрист Програми «Єднання заради дії» Міжнародної організації IREX разом з БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Олексій Балтак не лише висвітлив зміни, які внесені до Порядку виплати допомоги ВПО, але й надав відповідні роз'яснення нашим землякам, відповів на питання. Присутні також з'ясували, до чого саме слід готуватися безпосередньо їхнім сім'ям у разі, якщо порядок виплати допомоги найближчим часом не зазнає нових змін, які б захистили вразливі категорії переселенців.
Дякуємо БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за співпрацю та безпосередньо Олексію Балтаку – за увагу до переселенців з Бахмутського району та надання їм кваліфікованих консультацій.