Мешканцям Травневого Бахмутського району передали генератор

Дата: 03.08.2020 14:50

Донецька ОДА передала мешканцям селища Травневе генератор для тимчасового забезпечення електроенергією.

Станом на 5 серпня електропостачання в населених пунктах Бахмутського району, а саме в селищах Травневе, Гладосово Новолуганської сільської ради не відновлено. Причини тільки у відсутності  режиму тиші, що не дозволяє виїхати ремонтній бригаді.

За усним зверненням голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної до Донецької облдержадміністрації,заступник голови ОДА Вадимом Філашкіним було прийнято рішення доставити до селища бензиновий генератор. Голова Бахмутської РДА зустрілася з представниками цивільно-військового співробітництва групи Світлодарськ та передала пристрій та паливо. Військові нададуть допомогу мешканцям в його установці та запуску. У разі необхідності буде додатково надано ще один пристрій.

Сьогодні керівник району особисто поспілкувалася з представниками спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування. Українська сторона готує все необхідне, щоб у вівторок можливо було розпочати роботи.