Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Вітання з Днем Конституції України від голови Бахмутської райдержадміністрації

Переглядів: 146

Шановні жителі Бахмутського району!

Вітаю вас із великим національним святом – Днем Конституції України!

Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність. Прийняття Конституції України 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашої держави.

Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення будувати демократичну, соціальну, правову державу, основним принципом якої є забезпечення прав і свобод людини та громадянина. Держава – це український народ, ми з вами. Від нашої злагодженої, сумлінної та самовідданої праці залежить розбудова України, достойне життя наших громадян.

Дорогі земляки! З нагоди державного свята бажаю всім вам міцного здоров’я, миру, родинного щастя та добробуту.   Нехай кожен день дарує вам радість життя, любов рідних і близьких, наснагу на добрі справи й нові досягнення в ім’я зміцнення та процвітання нашої держави.

 

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                                  Дмитро Дресвянніков« повернутися до списку новин