Вітання з Днем молоді від голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 29.06.2019 18:28

Дорогі юнаки та дівчатка!

Щиро вітаю вас із яскравим і радісним святом – Днем молоді!

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, а ще – це час пізнання себе і навколишнього світу.

Від молодого покоління залежить, якою бути рідній країні сьогодні і в майбутньому. Молодеча завзятість і патріотизм, нові ідеї та ініціативи дуже потрібні і нашому Бахмутському району, і нашій державі. Саме вам, молодим, талановитим, сміливим і креативним, належить право на побудову мирного та щасливого життя на нашій українській землі. Тож будьте мудрими та усвідомленими в своїх рішеннях.

Бажаю кожному, хто тільки-но починає свій дорослий шлях, віри у власні сили і завзяття у втіленні своїх ідей в навчанні, роботі та захопленнях.
Від щирого серця зичу вам не змарнувати свої найкращі роки, прожити їх із користю для себе та своїх близьких, для суспільства. Бажаю вам здоров’я, оптимізму, здійснення заповітних мрій та задумів, успіхів у всіх справах і починаннях.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                       Дмитро Дресвянніков