A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2025 09:23
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

 

Шановні жителі Бахмутського району! Дорогі земляки!

Вітаю вас з Днем Соборності України!

 

Сьогодні важливий день для кожного, хто вважає себе громадянином і патріотом України.

 

107 років тому, 22 січня 1918 року, було проголошено незалежність Української Народної Республіки. У першу річницю незалежності, 22 січня 1919 року, був ухвалений Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цей Акт фактично об’єднав український народ і землі, розділені історією та кордонами інших держав.

День Соборності України символізує єдність українців і засвідчує цілісність Української держави.

 

Нині Україна продовжує боротьбу за свою незалежність. І ми з вами не лише свідки, але й учасники праведної боротьби українського народу за нашу єдину, соборну і незалежну Україну. На фронті, у своїх громадах чи в евакуації в різних регіонах країни ми працюємо, разом боремося з окупантами і даємо відсіч державі-агресору.

 

Зараз, як ніколи, українцям потрібно об’єднатися заради майбутнього нинішніх і прийдешніх поколінь, заради майбутнього нашої України.

 

Завжди пам’ятаймо – в єдності наша сила!

Разом працюємо і крокуємо до нашої Перемоги!

 

Слава Україні!

 

 

З повагою,

 

Голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                           Сергій КАЛЬЯН

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора