ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ГРАНТОВОГО НАВЧАННЯ «ВІД ЗАЯВКИ ДО ГРАНТУ» ДОПОМАГАЄ УКРАЇНСЬКИМ ПІДПРИЄМЦЯМ ЗАЛУЧАТИ КОШТИ НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ

Дата: 11.10.2024 10:22

Державна програма грантового навчання «Від заявки до гранту» активно допомагає українським підприємцям залучати кошти на розвиток бізнесу

Вже проведено 6 тренінгів, 4 воркшопи та надано 27 індивідуальних консультацій. Долучайтесь і ви.

Навчання проходить як в онлайн, так і в офлайн-форматі в рамках таких масштабних подій, як 33-я Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH, XXII Міжнародна виставка індустрії краси «InterCHARM-Україна 2024», Конференція «Переробка в тваринництві» 2024/2025, Agro2Food.

Хто може податись на навчання?

Програма відкрита для підприємців з усіх куточків України, які представляють переробну галузь.

Проєкт започаткований в межах державної політики Зроблено в Україні за участі Ukraine-Moldova American Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проєкти. Імплементатором програми виступає консалтинговий центр ADF Consulting, що спеціалізується на роботі з грантовим фінансуванням.

Більше про проєкт:

За інформацією Міністерства економіки України