ЕВАКУАЦІЯ ТРИВАЄ: 26 МЕШКАНЦІВ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ЕВАКУЙОВАНІ НА БІЛЬШ БЕЗПЕЧНІ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 07.10.2024 18:29

7 жовтня 26 мешканців Бахмутського району евакуйовані з прифронтових населених пунктів на більш безпечні території: 1 –  із Сіверської громади і 25 –  з  Торецької громади.

Країна-агресор завдає руйнівних ударів по наших містах і селах, застосовуючи різні види озброєння. Серед населення зростає кількість жертв російського терору. На жаль, попри смертельну небезпеку у громадах Бахмутського району залишаються люди, які досі не зважились на евакуацію.

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

ПОКИ НЕ СТАЛОСЯ НЕПОПРАВНЕ – ЕВАКУЮЙТЕСЯ ДО БІЛЬШ БЕЗПЕЧНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ!

УВАГА! РОЗПОЧАЛАСЯ БЕЗКОШТОВНА ЕВАКУАЦІЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.

Сьогодні найважливіше – зберегти життя!

Відповідно до рішення Урядового Координаційного штабу починаючі з 06 жовтня поточного року обов’язкова евакуація буде здійснюватися до Черкаської області.

Евакуація у жовтні до Черкаської області здійснюватиметься спеціальним поїздом, 1 раз на 4 дні (найближчі рейси: 06.10 та 10.10).

Щоб врятувати свою родину від постійних обстрілів і безкоштовно виїхати до безпечного регіону необхідно:

залишити заявку за телефонами 0-800-500-121,+380730500121 (Viber, Whatsapp, Telegram, Signal);

дістатися до місця збору у вашому населеному пункті, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного поїзду;

оселитися у Черкаській області – це безкоштовно.

Для евакуації тяжко хворих і осіб з інвалідністю просимо телефонувати за номером: 0800 332 614.

Влада надає такі соціальні гарантії:

безкоштовне житло у закладах комунальної форми власності (визначених місцями тимчасового проживання) Черкаської області;

щомісячна виплата допомоги на проживання деяким категоріям внутрішньо переміщених осіб;

гуманітарна допомога;

психологічна допомога;

медична допомога тощо.

Евакуація — це складно, але необхідно!

Евакуація рятує життя!