Евакуюйся вчасно: стало відомо, скільком мешканцям Донеччини допомогли вчора ДСНС та поліція

Дата: 09.11.2022 15:45

На Донеччині продовжується обов’язкова евакуація цивільних мешканців до більш безпечних регіонів країни. Щоденну допомогу жителям у цьому процесі надають ДСНС та Нацполіція.

Так, протягом минулої доби рятувальники у містах Бахмут та Покровськ надали допомогу 34 особам під час перевезення з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги та автобуси, а у ході евакуації в Покровському районі допомогли 138 особам, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.

А за інформацією відділу комунікації поліції Донецької області,  за допомогою поліції у вівторок було евакуйовано 177 людей.