Окупанти обстріляли вісім населених пунктів Донеччини, зруйнували та пошкодили 18 цивільних об’єктів

Дата: 27.10.2022 13:33

Упродовж доби армія рф зруйнувала та пошкодила 18 цивільних об’єктів на Донеччині – оселі та інфраструктуру. Є загиблі й травмовані. Окупанти вдарили по 8 населених пунктах - містах Авдіївка, Бахмут, Краматорськ, смт Велика Новосілка, селах Дружба, Хромове, Архангельське, Ямполівка, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Рашисти знищували Донеччину артилерією, РСЗВ «Ураган», мінометами.

Зруйновано та пошкоджено 11 житлових будинків, приміщення колишнього цегляного заводу, будівлю фармацевтичної компанії, технікум, господарчі споруди, гаражі.

Без зупину окупанти б’ють по Бахмуту. Внаслідок артилерійських атак загинули цивільні мешканці. Пошкоджено об’єкти інфраструктури, 6 приватних та 2 багатоквартирних будинки.