Донецька область

За добу окупанти обстріляли 18 населених пунктів Донеччини - знищено та пошкоджено 37 цивільних об‘єктів

Дата: 19.10.2022 13:47
Кількість переглядів: 79

За добу обстрілів зазнали 18 населених пунктів Донеччини. Окупанти вбили та поранили мирних жителів. Ворог накрив вогнем міста Курахове, Авдіївка, Торецьк, Вугледар, Бахмут, Часів Яр, смт Велика Новосілка, Північне, Нью-Йорк, села Новоукраїнка, Карлівка, Богоявленка, Соловйове, Катеринівка, Времівка, Кліщіївка, Хромове, Воскресенка. повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Окупаційні війська били з авіації, РСЗВ «Град», ракетних систем, артилерії та мінометів.

Знищено та пошкоджено 37 цивільних об‘єктів – 18 житлових будинків, приміщення ТЕС, будівля шахти, санепідемстанція, фермерське господарство, господарські споруди, гаражі, автомобілі.

У Кураховому російські війська поцілили в об’єкт критичної інфраструктури, є загибла та поранені цивільні мешканці.

Артилерійські обстріли не вщухають і на Бахмутському напрямку. Зокрема у Курдюмівці, Сіверську та Бахмуті від ворожих влучань загинули люди. Пошкоджено об’єкти інфраструктури та приватні будинки.