За добу вдалося відновити електропостачання понад 7 тисяч домогосподарств, без світла залишаються 79 населених пунктів
Енергетики ДТЕК Донецькі електромережі за добу повністю чи частково відновили електропостачання 15 населених пунктів Бахмутського, Покровського, Волноваського та Краматорського районів Донеччини. Електрика повернулася в оселі 7 516 родин. Енергетики продовжують працювати та повертати світло жителям області, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл.
Зокрема відновлене світло для понад 3 тисяч родин Бахмутської громади. Із них понад 400 були знеструмлені в середині серпня і ще понад 400 – наприкінці вересня. Енергетики досі не мали змоги потрапити на місця ушкоджень та усунути їх через обстріли та відсутність дозволу від військових. Іншим родинам електропостачання відновлене за добу.
В Авдіївській громаді знову з електрикою 1,5 тисяч родин. Також вдалося повернути електропостачання для понад 900 родин Мар’їнської громади, майже 900 – Селидівської, понад 400 – Слов’янської, та понад 400 – Костянтинівської. Ще низку робіт вдалося виконати у Торецькій та Великоновосілківській громадах.
За словами очільника області Павла Кириленка, вночі під обстріли потрапили громади Бахмутського та Покровського районів – вчергове. Поки що без світла залишаються 79 населених пунктів на Донеччині. Найскладніші напрямки – Бахмутський, Авдіївський, Торецький, Мар’їнський та Лиманський.