Внаслідок російського обстрілу Красногоріки поранено 13-річну дівчину

Дата: 27.09.2022 12:10

Минулої доби на Донеччині ще збільшилось число дітей, які отримали поранення внаслідок російських обстрілів - учора постраждала дитина 2009 року народження.

26 вересня у результаті артилерійського обстрілу військами рф м. Красногорівка Донецької області поранено дівчинку 13 років, повідомляє Офіс генерального прокурора.

Станом на ранок 27 вересня 2022 року більше ніж 1171 дитина постраждала в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 395 дітей загинуло та понад 776 отримали поранення різного ступеню тяжкості.  Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 401, Харківській - 231, Київській - 116, Миколаївській - 72, Чернігівській - 68, Луганській - 64, Херсонській - 55, Запорізькій - 47, Дніпропетровській - 26. Наразі неможливо встановити кількість загиблих та поранених у Маріуполі та Волновасі.

За матеріалами сайту Жонецької облдержадміністрації