Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем працівника лісу

Дата: 18.09.2022 08:35

Шановні працівники лісового господарства Бахмутського району!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня працівника лісу!

У всі пори року, за будь-якої погоди ваша праця покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Так було у мирний час.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну вогнем обпалило нашу землю, наші ліси й багато що змінило у вашому житті та роботі.

Зараз працівники лісового господарства стали до лав Збройних Сил України і тероборони. У своїх громадах або в евакуації, кожний на своєму місці, ви робите все можливе задля наближення перемоги над агресором.

Віримо, що скоро ворог буде знищений, українська земля буде звільнена, і ви повернетеся до своєї мирної праці.

У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку і достатку у ваших оселях. Нехай на життєвому шляху вас супроводжують натхнення та успіх.

Зичу вам нових трудових досягнень у справі збереження та примноження лісових багатств нашого краю на благо нинішнього та майбутніх поколінь українського народу.

Разом до перемоги!

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                    Сергій КАЛЬЯН