БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СУДОВИШНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» передала Бахмутській РДА, районній військовій адміністрації автомобіль для доставки гуманітарних вантажів мешканцям району

Дата: 15.09.2022 13:24

У воєнний час Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація продовжує співробітництво з благодійними організаціями та фондами задля вирішення гуманітарних питань у громадах району, де через постійні обстріли з боку російських окупантів склалася кризова ситуація.

Сьогодні результатом такої співпраці стала передача Благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СУДОВИШНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» Бахмутській РДА, районній військовий адміністрації автомобіля.

Голова Бахмутської РДА, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян висловив глибоку вдячність від громад і себе особисто президенту фонду Олексію Карнауху та команді БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СУДОВИШНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» за підтримку мешканців Бахмутського району і надану допомогу.

Новий автомобіль буде задіяний громадами Бахмутського району для вирішення важливих питань і задоволення потреб населення: доставки мешканцям сіл і міст гуманітарної допомоги, питної води, продуктів харчування, ліків тощо.