На обласній нараді обговорили питання щодо передачі органам Пенсійного фонду України функцій із призначення, нарахування та виплати пільг і житлових субсидій в умовах воєнного стану

Дата: 15.09.2022 11:22

14 вересня перший заступник голови Бахмутської РДА Роман Большаков і начальник управління соціального захисту населення Бахмутської РДА Наталія Антипенко взяли участь у онлайн-нараді, що проходила під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної за участі директора департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації Олени Токаревої та начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад.

Під час наради в центрі обговорення постали питання передачі органам Пенсійного фонду України функцій із призначення, нарахування та виплати пільг і житлових субсидій, що була ініційована Міністерством соціальної політики України. Зокрема, обговорювалися питання стосовно координації дій органів соціального захисту і Пенсійного фонду в процесі передачі повноважень із призначення, нарахування та виплати пільг і житлових субсидій в умовах воєнного стану.

Учасники наради розглянули низку організаційних, кадрових, матеріально-технічних й інших питань, які належить системно опрацювати у взаємодії з органами місцевої влади, обласним департаментом соціального захисту населення та структурними підрозділами соціального захисту на місцях.