За добу відновлено електропостачання у дев`яти населених пунктах Донеччини, без світла залишаються 87

Дата: 09.09.2022 10:00

За 8 вересня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання у 9 населених пунктах. 3 183 родини знову зі світлом у Волноваському, Краматорському та Покровському районах.

Зокрема, понад 2,4 тисячі родин у Мар’їнській громаді енергетикам вдалося відновити електропостачання менше ніж за добу. Знову отримують світло ще понад 400 родин у Костянтинівській та понад 200 – у Великоновосілківській громадах. Фахівцям енергокомпанії з дозволу військових також вдалося виконати ремонти у Торецькій громаді.

Найскладнішими напрямками лишаються Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський, Слов’янський. Поки що без електропостачання – 87 населених пунктів області.

За матеріалами  ДТЕК Донецькі електромережі