Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем авіації України
Сьогодні, в останню суботу серпня, в Україні відзначається День авіації.
Шановні військові та цивільні авіатори,
працівники авіаційної промисловості та транспорту України!
Вітаю вас з професійним святом – Днем авіації України!
Дякую кожному з вас за фахову майстерність, високий професіоналізм і мужність, за те, що у війні з російським агресором ви одні з найперших підставили своє плече і завжди були там, де найважче, де найбільш небезпечно.
Ви надзвичайно сміливі, талановиті та віддані обраній справі. Наполегливою працею, новаторством і творчим пошуком ви підвищуєте боєздатність Збройних Сил України.
Ви примножуєте славні традиції українських авіаторів, й Україні є чим пишатися – від перших аеропланів киянина Ігоря Сікорського до потужних і суперсучасних «Руслана» та «Мрії». Весь світ літає на наших літаках «Ан», які можуть приземлятися на необладнані аеродроми з короткими злітно-посадочними смугами. Завдяки таланту наших авіаконструкторів Україна увійшла до елітного клубу країн, які здатні своїми виробничими силами і власними науковими розробками випускати найсучасніші літальні апарати.
Впевнений, що завдяки вам українська авіація займатиме провідні місця у світі. Ви завжди будете йти в авангарді прогресу та економічної розбудови України.
З нагоди професійного свята всім підкорювачам «п'ятого океану» бажаю міцного здоров'я, миру, родинного щастя, досягнення нових професійних висот, успішних польотів і м’яких посадок.
Хай якнайшвидше настане той день, коли небо над усією Україною буде мирним і ніхто не зазіхатиме на наші земні і повітряні кордони.
Наша віра в перемогу непохитна! Разом переможемо!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації,
начальник районної військової адміністрації Сергій КАЛЬЯН