Бажаючих виїхати у більш безпечне місце стає все більше: рятувальники допомагають евакуюватися мешканцям Донеччини

Дата: 13.07.2022 16:40

Рятувальники Донеччини продовжують евакуйовувати населення з «найгарячіших» населених пунктів області. "З кожним днем це стає все більш складнішим, а бажаючих виїхати у більш безпечне місце – все більше", –  констатують у Головному управлінні ДСНС України у Донецькій області.

Тільки за минулу добу особовим складом управління із зони активних бойових дій проведена евакуація 17 осіб, в тому числі з с. Новоукраїнка Волноваського району – 11 осіб; з смт. Нью-Йорк Бахмутського району – три особи; з смт. Очеретине Покровського району – одну особу.

Під час евакуації на визначеному місці в м. Торецьк було надано допомогу 63 особам, з них сім дітей та дві особи з обмеженими фізичними можливостями. Також рятувальники надали допомогу під час евакуації на залізничному вокзалі у Покровську.

"Шановні громадяни! Не ризикуйте своїм життям! Евакуюйтесь, поки така можливість є", – закликають у ДСНС

(за матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації)