Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації з Днем Святої Трійці

Дата: 12.06.2022 09:20

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання зі світлим  християнським святом –

Днем Святої Трійці!

Цього року величне свято припадає на час повномасштабної воєнної агресії рф проти України, коли ворог на нашій землі безжально руйнує храми, релігійні святині та  духовні цінності.

Нехай воля і заступництво Отця, Сина й Святого Духа береже кожного з вас. Бажаю вам жити в мирі та злагоді. Зичу сил і наснаги на добрі справи, родинного щастя, душевного спокою та впевненості в завтрашньому дні.

Хай Свята Трійця зміцнює нашу віру, додає сил і гуртує всіх нас задля скорішої перемоги над агресором, для нових звершень заради майбутнього наших дітей, в ім’я вільної та незалежної України.

Наша віра в перемогу непохитна! Україна обов’язково переможе, і на нашій благословенній землі запанує мир!

З повагою,

голова Бахмутської  райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                                        Сергій КАЛЬЯН