A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Краматорську розпочав роботу Міжрегіональний екологічний форум «Поводження з відходами. Виклики і рішення»

Дата: 01.12.2021 16:39
Кількість переглядів: 496

Фото без опису

Сьогодні голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов узяв участь у роботі Міжрегіонального екологічного форуму «Поводження з відходами. Виклики і рішення», який  розпочав роботу у Краматорську. Метою Форуму є ознайомлення з кращими практиками у сфері поводження з відходами у громадах Донецької та Луганської областей, обмін досвідом щодо сучасних підходів до подолання критичної ситуації у сфері переробки відходів.

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко наголосив,  що вирішення питань комплексного використання ресурсів, сортування, утилізації та переробки сміття є дуже актуальним у всьому світі, особливо в таких промислових регіонах, яким є Донеччина.

У Донецькій області комплексна робота за цим напрямком ведеться упродовж майже двадцяти років, але задля досягнення більш вагомих досягнень у цій сфері необхідна консолідація спільних зусиль влади, громадськості, населення.

За підсумками роботи Форуму планується розробити спільну стратегію дій всіх рівнів влади та інститутів громадянського суспільства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора