Завершено розгляд проектних заявок у рамках проведення Конкурсу місцевих ініціатив розвитку територіальних громад Бахмутського району

Дата: 20.10.2021 15:07

20 жовтня завершився розгляд проектних заявок, що були подані для участі в Конкурсі місцевих ініціатив розвитку територіальних громад Бахмутського району Донецької області.

Сьогодні члени конкурсної комісії на чолі з головою Бахмутської райдержадміністрації Олексієм Рословим і головою районної ради Світланою Кіщенко розглянули 9 проектних заявок по Бахмутській ТГ за категоріями напрямків: «Здоровий спосіб життя, фізкультура та спорт», «Вдосконалення надання послуг (освіта, медицина, культура)», «Енергозбереження та енергоефективність», «Благоустрій населених пунктів».

На наступному засіданні конкурсної комісії будуть підведені підсумки конкурсу та визначені проекти-переможці, для реалізації яких у 2022 році буде здійснено фінансування за рахунок коштів районного бюджету.