A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Дата: 18.08.2021 11:36
Кількість переглядів: 609

Фото без опису

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), розпорядження голови райдержадміністрації  від 11 серпня 2021 року № 262 «Про ініціативну групу з формування складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації» було сформовано ініціативну групу.

 

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАПРОШУЄ ІНСТИТУТИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ДО УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ З МЕТОЮ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ БАХМУТСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НА 2021-2023 РОКИ.

 

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку.

 

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які не менше шести місяців до дати оприлюднення райдержадміністрацією повідомлення про формування складу Громадської ради проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проекти тощо на території Бахмутського району.

 

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради. Пов’язані інститути громадянського суспільства (два і більше інститути громадянського суспільства мають одного і того ж керівника чи спільних членів керівних органів тощо) не можуть делегувати своїх представників до складу однієї Громадської ради.

 

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.

 

Склад Громадської ради формується шляхом рейтингового голосування на установчих зборах.

Персональний та кількісний склад Громадської ради визначається утвореною райдержадміністрацією ініціативною групою та не може становити більше ніж 35 осіб.

 

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява на бланку інституту громадянського суспільства, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради (витяг з протоколу);

 

заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;

 

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (номера телефону, адреси електронної пошти);

 

копії документів про легалізацію інституту громадянського суспільства (копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій; витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку);

 

відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості) упродовж 2020-2021 років (не більше 2 стор. тексту на арк. А4);

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, контактні телефони;

 

фото делегованого представника інституту громадянського суспільства 3х4 см;

 

посилання на офіційний вебсайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

 

Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть інститут громадянського суспільства, який делегує свого представника для участі в установчих зборах, а також делегований представник інституту громадянського суспільства.

 

Відповідно до Положення про Громадську раду при Бахмутській райдержадміністрації, протоколу засідання ініціативної групи від 13 серпня 2021 року № 1 прийом документів для участі в установчих зборах завершується 10 вересня 2021 року.

 

Установчі збори задля формування складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації відбудуться 12 жовтня 2021 року о 10.00 за адресою: м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33, І поверх, мала зала засідань.

 

Адреса для подання документів:

документи від інститутів громадянського суспільства приймаються ініціативною групою до 15.45 10 вересня 2021 року за адресою: м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33, І поверх, кабінет 1; 

з 8.00 до 17.00 (п’ятниця з 8.00 до 15.45);  перерва з 12-00 до 12.45 (крім вихідних та святкових днів)

 

Довідки та консультації за телефоном:

066 681 77 84  – сектор з питань інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Бахмутської райдержадміністрації.

 

Зразки документів на вебсайті Бахмутської райдержадміністрації: розділ «Громадянське суспільство»  – підрозділ «Громадська рада при Бахмутській райдержадміністрації на 2021-2023 роки».

 

Сподіваємось на вашу активну участь і конструктивну співпрацю!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора