Матеріальна допомога дітям з малозабезпечених багатодітних сімей до 1 вересня!

Дата: 17.08.2021 14:49

04.08.2021 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей", якою передбачена виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 має вік 6 - 18 років (включно).

Станом на 01.08.2021 в Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям 106 родин, у яких виховуються 269 дітей.

Виплата такої допомоги проводиться управлінням соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області малозабезпеченим сім'ям з числа багатодітних сімей без звернення батьків. При цьому одержувачі такої допомоги визначаються станом на 01.08.2021 року. Сім'ї, які звернуться за допомогою малозабезпеченим сім'ям протягом серпня також матимуть право на отримання одноразової грошової допомоги до 1 вересня.