У Бахмутській райдержадміністрації відбулась робоча нарада з питань територіальної оборони

Дата: 30.06.2021 13:03

На нараді розглянуті питання фінансування заходів із підготовки територіальної оборони Бахмутського району та укомплектування матеріально-технічними засобами передових підрозділів територіальної оборони.

За підсумками наради територіальним громадам району було рекомендовано надати пропозиції щодо заходів до Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Бахмутського району, яка буде розроблена Бахмутською райдержадміністрацією, а також гарантійний лист щодо фінансування цих заходів за кошти територіальних громад.