Дмитро Дресвянніков з робочим візитом побував на Вуглегірській ТЕС

Дата: 12.03.2019 16:55

12 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков з робочим візитом побував на Вуглегірській ТЕС.

Під час перебування керівника району на підприємстві його супроводжували директор  ВТЕС  Сергій Тарутін та Світлодарський міський голова Анатолій Брехунець.

Дмитро Олександрович  мав можливість не тільки ознайомитися з діяльністю найбільшого в районі бюджетоутворюючого підприємства, а й поспілкуватися з його працівниками, обговорити з представниками трудового колективу проблемні питання. В ході спілкування з керівником району енергетики порушили найболючіші для міста питання: незадовільний стан автошляхів,  проблеми з транспортним сполученням і мобільним зв’язком, нестача спеціалістів у міській лікарні, недостатній рівень благоустрою міста тощо. Вислухавши уважно працівників теплоелектростанції, Дмитро Олександрович зазначив: про більшість проблем в райдержадміністрації відомо, і проводиться робота щодо їх вирішення, наскільки це дозволяє ситуація з бюджетними коштами. Дмитро Олександрович наголосив, що його робота на посаді голови райдержадміністрації будується на принципі відкритості для спілкування з мешканцями району, тому він завжди готовий зустрітися з жителями міста, працівниками підприємств, вислухати їх і обговорити можливі шляхи вирішення проблемних питань.