Засідання комісії для визначення розміру збитків власникам землі та користувачам на території Бахмутського району

12 червня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів засідання комісії для визначення розміру збитків власникам землі та користувачам на території Бахмутського району.

На засіданні розглянули заяву Дочірнього підприємства «РУТЕКС КЕРАМ» ТОВ «РУТЕКС КЕРАМ» щодо визначення розміру збитків і проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «РУТЕКС КЕРАМ» і цільове призначення якої змінюється.

За результатами роботи комісії був складений та членами комісії підписаний Акт про визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам.