Одна є мати – Україна, як син, ти захисти її!

Дата: 30.01.2019 16:07

Під таким гаслом пройшли уроки мужності  до Дня пам’яті героїв Крут у Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15. У шкільній бібліотеці була відкрита книжкова виставка-реквієм «Біль мого народу», для учнів 5-6 класів проведені інформаційно-патріотичні бесіди «Мужність випадковою не буває».

29 січня в актовій залі рій «Патріот» презентував  урок пам’яті «Героям Крут присвячується», на якому  учні 8-9 класів познайомилися з трагічними сторінками історії українського народу. Словами історичних документів, полум’яними рядками поезій, зворушливою музикою пісень джурівці розповіли про подвиг 300 хлопчаків, які пішли в безсмертя прямо зі студентських аудиторій та шкільних класів. На  заході був присутній представник військового госпіталю Олег Марчук, який наголосив про необхідність вивчення учнями історії свого краю, своєї держави.