A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Голова Бахмутської РДА провела засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 26.08.2020 08:55
Кількість переглядів: 559

  Фото без опису У зв’язку зі збільшенням звернень громадян стосовно призначення та відмов у призначенні соціальних виплат  та недопущення порушень під час призначення голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна  ініціювала проведення засідання , щоб заслухати кожну справу колегіально. 

       26 серпня відбулося засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

        Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 4 заяви стосовно призначення житлової субсидії та 1 заява про включення до ЄДАРП і надання пільг. За результатами розгляду  заяви були задоволені, крім призначення субсидії одній родині. Питання буде розглянуто повторно, у зв’язку з недостатністю матеріалів.

      На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 106 заяв. За результатами розгляду усі заяви розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора