Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Голова Бахмутської РДА провела засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Переглядів: 235

   У зв’язку зі збільшенням звернень громадян стосовно призначення та відмов у призначенні соціальних виплат  та недопущення порушень під час призначення голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна  ініціювала проведення засідання , щоб заслухати кожну справу колегіально. 

       26 серпня відбулося засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

        Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 4 заяви стосовно призначення житлової субсидії та 1 заява про включення до ЄДАРП і надання пільг. За результатами розгляду  заяви були задоволені, крім призначення субсидії одній родині. Питання буде розглянуто повторно, у зв’язку з недостатністю матеріалів.

      На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 106 заяв. За результатами розгляду усі заяви розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.

 « повернутися до списку новин