На КПВВ «Майорськ» передані засоби індивідуального захисту

Дата: 16.03.2020 14:31

Бахмутська райдержадміністрація передала відділу прикордонної служби Бахмут Краматорського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України засоби індивідуального захисту для профілактики  короно вірусної інфекції.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з командиром загону Юрієм Шевчуком стосовно ситуації на  пункті пропуску станом на 16 березня. Прикордонник повідомив, що на КПВВ чітко дотримуються вимог наказу стосовно перетину кордону, пункт працює у штатному режимі, але з урахуванням обмежень. Всі ситуації вирішуються на місці.

Зі свого боку  голова райдержадміністрації подякувала за службу та передала захисні маски, латексні рукавички та дезінфікуючі розчини для прикордонників. З метою уникнення надзвичайних ситуацій досягнуто домовленість про  оперативне інформування  та доведення необхідної інформації до населення.