Прийом документів на оздоровлення дітей у 2020 році

Дата: 19.02.2020 10:57

З початку 2020 року сектором організації оздоровлення та відпочинку  дітей управління праці та соціального захисту населення Бахутської райдержадміністрації Донецької області  розпочалася робота з формування бази даних з організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році.

Сектором ведеться прийом заяв батьків (осіб, які їх замінюють) на оздоровлення дітей для постанови на облік.

Протягом січня - лютого 2020 року спеціалістами сектору УПСЗН  було прийнято 108 заяв від батьків  ( в тому числі  с. Новолуганське - 42 заяви, смт Луганське - 5 заяв, смт Миронівський - 30 заяв, м.Світлодарськ -10),  надано 120 консультацій з питань оздоровлення дітей, які мешкають у Бахмутському районі та потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Нагадуємо, що подати заяву на оздоровлення дітей можливо безпосередньо на виїзних прийомах у населених пунктах Бахмутського району (графік прийомів уточнюйте в Управлінні), а також за адресою: 84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Миру 69, ( каб. №11 ) або за телефоном: (0627) 44-71-55