До уваги батьків дітей пільгових категорій. Оздоровлення дітей

Дата: 04.02.2020 10:16

З початку 2020 року Управлінням праці та соціального захисту населення Бахутської райдержадміністрації Донецької області  розпочалася робота з формування бази даних з організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році.

Сектором організації оздоровлення та відпочинку дітей ведеться прийом заяв батьків (осіб, які їх замінюють) на оздоровлення дітей пільгових категорій для постанови на облік.

За детальною інформацією щодо умов та переліку необхідних документів, необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Донецької області  за адресою: 84500, Донецька обл., м. Бахмут,  вул. Миру 69, ( каб. №11 ) або за телефоном: (0627) 44-71-55.