Бахмутська районна
державна адміністрація

Тетяна Єрохіна привітала працівників Бахмутського об’єднаного міського військового комісаріату з Днем Збройних Сил України

06 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з начальником відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Юрієм Мухіним привітали керівництво та колектив Бахмутського об’єднаного міського військового комісаріату з Днем Збройних Сил України.

Під час урочистих зборів керівник висловила вдячність працівникам комісаріату за плідну співпрацю, допомогу у вирішенні нагальних питань, що стосуються життєзабезпечення населених пунктів району, та за зразкове виконання військового обов’язку, сумлінне служіння Українському народу і  з нагоди Дня Збройних Сил України вручила Почесні грамоти  Бахмутської райдержадміністрації.

Також цього святкового дня зі словами найкращих побажань Тетяна Єрохіна вручила працівникам комісаріату солодощі для чаювання у дружньому колі.