4 грудня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками міжнародної неурядової організації ACTED. У ході зустрічі обговорювали питання перспективи співпраці у напрямку покращення водопостачання населених пунктів району та якості води.

Представники міжнародної неурядової організації розповіли про плани ACTED на 2020 рік з проведення моніторингу систем водопостачання та водовідведення шести населених пунктів району. Проведений моніторинг дозволить визначити місцеву громаду, з якою у наступному році організація подовжить роботу у даному напрямку.

За результатами проведеної зустрічі досягнута домовленість про співробітництво з вищезазначеного питання.