Дітям з особливими потребами – пильну увагу та турботу

Дата: 03.12.2019 15:15

3 грудня до Міжнародного дня людей з інвалідністю працівники Світлодарського відділення КУ «Бахмутський районний центр комплексної  реабілітації дітей з інвалідністю» влаштували для своїх підопічних свято.

В. о. голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна завітала на свято не з порожніми руками. Тетяна Іванівна привітала дітей, їхніх батьків і колектив установи на чолі з директором Іриною Гапоновою та вручила малечі солодощі.

Учні Світлодарської ЗОШ І-ІІІ ступенів до уваги дітей та дорослих представили казкову виставу. А вихованці центру до цієї зустрічі підготували виставку творчих робіт. Батьки, гості із зацікавленістю роздивлялись малюнки та аплікації дітей.

Тетяна Єрохіна  подякувала колективу КУ «Бахмутський районний центр комплексної  реабілітації дітей з інвалідністю» за турботу та піклування про юних мешканців району, які потребують особливої уваги та підтримки.