Дата: 12.11.2019 15:04

12 листопада в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками цивільно-військового співробітництва. Обговорювали питання щодо стану мосту на трасі Харків – Довжанський, який внаслідок обстрілів зазнав значних пошкоджень.

Цей міст має важливе стратегічне значення, оскільки завдяки йому забезпечується транспортне сполучення між м. Світлодарськ, смт. Миронівський та м. Бахмут.

На теперішній час з метою відновлення руху автотранспорту через міст і покращення транспортного сполучення між населеними пунктами району силами Вуглегірської ТЕС ПАТ «Центренерго» виконано  поточний ремонт мосту.

Під час зустрічі була досягнута домовленість, що, враховуючи значні пошкодження мосту, до проведення його капремонту буде вестись спостереження за технічним станом об’єкту.

Тетяна Єрохіна подякувала представникам цивільно-військового співробітництва за готовність співпрацювати задля блага мешканців району і спільно вирішувати важливі питання життєзабезпечення.