Керівники дошкільних навчальних закладів району обговорили сучасні тенденції забезпечення якісної дошкільної освіти

26 вересня, напередодні Всеукраїнського дня дошкілля,  в ДНЗ №32 «Лісова казка» Часовоярської міської ради  керівники закладів дошкільної освіти району зібрались у педагогічній вітальні задля обговорення сучасних тенденцій забезпечення якісної дошкільної освіти.

Учасники зустрічі  переглянули мультимедійну презентацію «Впровадження інноваційних педагогічних технологій в практику роботи закладів дошкільної освіти» та відвідали відкриті заняття.

З Всеукраїнським днем дошкілля освітян привітали в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна та начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Грек, голова Бахмутської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Заморська.

Зі словами найкращих побажань керівники дошкільних закладів отримали до свята приємні подарунки від районної організації профспілки працівників освіти і науки України.