Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

22 ВЕРЕСНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ АВТОМОБІЛІВ

Переглядів: 122

Всесвітній День без автомобіля – міжнародна подія, яка щороку відзначається 22 вересня. Основна мета – привернути увагу широкої громадськості до питань розвитку сталого транспорту та існуючим альтернативним засобам пересування. День без автомобіля покликаний скоротити кількість автомашин на вулицях і дорогах та підтримати інші види транспорту, включаючи громадський та велосипедний транспорт.

Адже дуже велика кількість машин — проблема не лише великих міст, це проблема вже досить давно є глобальною. Щоразу заводячи двигун автомобіля, ви прискорюєте зміни клімату - адже СО2 переважає серед інших парникових газів, що посилюють здатність атмосфери утримувати тепло. Розуміючи, що в сучасних умовах повністю відмовитися від автомобілів просто неможливо, хочеться нагадати громадськості про проблеми, які несе з собою автотранспорт.

Бахмутська райдержадміністрація закликає всіх в цей день прогулятися пішки, скористатися громадським транспортом, покататися на велосипеді, роликах або самокаті! Залиште автомобіль вдома, насолодіться прекрасним осіннім днем, живим спілкуванням.« повернутися до списку новин